Loading...
درباره ما 2018-08-02T04:44:14+00:00

سوار تاکسی , نرم افزار درخواست تاکسی

سوار تاکسی

با نصب تاکسی یاب سوار تاکسی روی موبایل های هوشمند، سازمانها و افراد و مراکز خدماتی می‌توانند در هر نقطه از شهر با چند کلیک ساده امکان درخواست تاکسی را برای مشتریان خود فراهم کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن این خدمت به آنها ارائه می‌شود. نرم افزار سوار تاکسی , برای سیستم‌عامل‌های اندرویدی و ios طراحی و آماده شده است.

دفتر سوار تاکسی ، با مدیریت سرکار خانم شیما بزرگ نیا ایجاد شده است.با خرید و نصب اپلیکیشن سوار تاکسی روی موبایل های هوشمند، سازمانها و افراد و مراکز خدماتی می‌توانند در هر نقطه از شهر با چند کلیک ساده امکان درخواست تاکسی را برای مشتریان خود فراهم کنند و در سریع‌ترین زمان ممکن، این خدمت به آنها ارائه می‌شود. . تاکسی یاب سوار تاکسی،  برای سیستم‌عامل‌های اندرویدی و ios طراحی و قابل استفاده می باشد.

پیک اینترنتی و تاکسی آنلاین سوار تاکسی : ساده ،کارآمد ، کاربر پسند

سوار تاکسی، خدماتی نوین در کسب و کار

درخواست خودرو

تایید سفر

تسویه حساب

ایده‌ای که سوار تاکسی آن را پیاده‌سازی کرده، یک ایده ساده به جهت برطرف کردن نیازهای افراد جامعه است. سفارش خودرو آنلاین به واسطه یک سیستم هوشمند، کارآمد و کاربر پسند است که شما پس از مدتی استفاده از آن متوجه راحتی استفاده با آن خواهید شد و هر کاربری فارغ از یک شخص حرفه‌ای یا یک شخص مبتدی به آسانی می تواند درخواست خودرو یا پیک بدهد.

سوار تاکسی نزدیک‌ترین رانندگانی که در اطراف شما هستند را نمایش می‌دهد و با قابلیت موقعیت‌یابی مکان شما را تشخیص داده و این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید مقصد خودتان را روی نقشه مشخص کنید.

بعد از اینکه راننده‌ای سفر شما را تایید کرد یک تاییدیه برای شما ارسال می‌شود که در آن نوع خودرو، نام راننده و… نمایش داده می‌شود . یک پیامک نیز بعد از تایید سفر برای شما ارسال خواهد شد که هزینه‌های سفر را نمایش می‌دهد.

برای تسویه حساب سفرتان به پول نقد نیاز نخواهید داشت و می‌توانید از طریق درگاه پرداخت مستقیم و کیف پول الکترونیکی خود که در این سرویس در نظر گرفته شده است، پرداخت هزینه سفر خود را انجام دهید.

سوار تاکسی با ویژگی های منحصر بفردش، مشتریان و همچنین بسته های شما را سریعتر و راحت تر از هر وسیله دیگری به مقصد می رساند.

چرا سوار تاکسی؟

سوار تاکسی , کیفیت و امنیت بالاتری از روشهای سنتی دارد، بعلاوه سریع‌تر و قیمت آن به صرفه‌تر و اقتصادی‌تر خواهد بود. مبلغ کرایه پس از تعیین شدن مبدأ و مقصد هم برای راننده و هم برای مسافر ارسال میگردد و هر دو امکان رد یا پذیرش درخواست را خواهند داشت.

کیفیت بالا

استفاده ازاتومبیل های مدل بالا, تمیز و با کیفیت همراه با برخورد مؤدبانه و محترمانه با مسافرین توسط رانندگان سوار تاکسی

راحت و ساده

با کلیک روی موبایل , نزدیکترین راننده به سوی مسافر حرکت می کند که باعث کاهش هزینه و وقت خواهد شد زیرا مکان یابی بصورت کاملا” هوشمند می باشد.

امنیت زیاد

قابلیت مشاهده و پیگیری موقعیت مسافر در طول مسیر روی نقشه توسط اعضاء خانواده مسافر.

پشتیبانی دائم

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته ما حتی در روزهای تعطیل هم در خدمت شماست.

قیمت مناسب

قیمت پایین تر و مشخص بودن هزینه سفر از ابتدا بدون نیاز به مذاکره با راننده , یکی از ویژگی های مهم سوار تاکسی می باشد

تنوع پرداخت

هزینه سفر را به صورت آنلاین از طریق کارت های اعتباری یا نقدی پرداخت کنید.

در پایان هر سفر از ۱ تا ۵ به کیفیت راننده خود امتیاز دهید.


ما با پیگیری این موارد تلاش می‌کنیم تا هر روز کیفیت سرویس‌دهی بهتری را داشته باشیم. از طریق تاکسی یاب سوار تاکسی، نیز می‌توانید سوالاتتان را با ما در میان بگذارید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

دریافت تاکسی یاب سوار تاکسی