راهنمای ثبت نام رانندگان در ورامین 2018-09-22T07:08:24+00:00

سوار تاکسی ورامین

درآمد تا ساعتی 35 هزار تومان

راهنمای پیوستن به ناوگان سوار تاکسی، شهر ورامین

سفر با سوار تاکسی

                    ثبت نام

یا

پیوستن به ناوگان


1- راهنمای ثبت نام رانندگان

رانندگان محترم می توانند از لینک زیر روال ثبت نام خود را آغاز کنند.

برای ثبت نام، نیازمند موارد زیر هستند:

نکته (1): اگر شما ایمیل ندارید و قادر به ایجاد کردن یک ایمیل نیستید، با لینک زیر میتوانید راهنمایی ایجاد ایمیل (ترجیحا در سرویس جی میل) را مطالعه و قبل از ثبت نام ایمیل خود را ایجاد کنید.

نکته (2): برای پیوستن به ناوگان سوار تاکسی ، ابتدا از مدارک خود، عکس واضح تهیه نمایید. یا اسکن نمایید و به گوشی یا به سیستم کامپیوتر خود انتقال دهید. سپس، وارد قسمت لینک ثبت نام شوید و اطلاعات مورد نیاز ما ، شامل مشخصات فردی ، مشخصات خودرو و شهر محل سکونت خود را وارد کنید. برای مشاهده روند مرحله به مرحله ثبت نام و همچنین دانلود فیلم آموزشی روی دکمه ی آموزش ثبت نام رانندگان (از طریق موبایل) کلیک کنید.

پس از ثبت نام

پس از ثبت نام با دفتر تماس حاصل فرمایید و با در دست داشتن اصل تمامی مدارک خود که در مرحله ثبت نام، آپلود نمودید، به نمایندگی ماهشهر ( آدرس موجود در همین صفحه) مراجعه کنید تا ثبت نام و مدارک بارگذاری شما تایید شوند. سپس، اقدامات مربوط به فعالسازی اکانت شما در تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی انجام می پذیرد.

ذکر این نکته قابل توجه است که شما باید کارت شهری یا گواهی عدم سوء پیشینه خود را ظرف مدت بیست روز پس از ثبت نام به دفتر سوار تاکسی تحویل دهید.

شرایط و قوانین رانندگان
2- مدارک و قوانین مورد نیاز

برای اینکه به مجموعه ناوگان تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی بپیوندید، لازم است که از شرایط و قوانین که به رانندگان اختصاص داده شده و تعهدات تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی در مورد رانندگان ما اطلاع داشته باشید. لینک زیر جهت مطالعه ی شما تهیه شده است:

همچنین، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شما عبارتند از:

  • مدارک شناسایی (کارت ملی)
  • گواهینامه
  • کارت ماشین
  • یک قطعه عکس
3- دانلود اپلیکیشن تاکسی یاب سوار تاکسی

رانندگان عزیز ابتدا باید ورژن اندرویید خود را چک کنند که از ورژن 4.2.2 به بالا باشد تا بتوانند از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی استفاده نمایند. در لینک زیر می توانید بفهمید که چطور از ورژن سیستم عامل موبایل خود، اطلاع پیدا کنید.

سپس، تاکسی یاب سوار تاکسی را از کافه بازار یا صفحه دانلود، دانلود نمایند. برای دانلود از کافه بازار یا اپ استور، کافی است اسم savartaxi یا سوار تاکسی را تایپ کنند و نرم افزار مخصوص رانندگان را دانلود نمایند. یا به صفحه دانلود سوار تاکسی رفته و از انجا روی لینک های مورد نظر این رسانه ها کلیک کنید تا تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی مخصوص رانندگان را  دریافت کنید.

دانلود تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی
4- راهنمای استفاده از تاکسی یاب سوار تاکسی

وارد تاکسی یاب سوار تاکسی که آن را نصب نموده اید شوید و در قسمت ورود، نام کاربری و پسورد خود را وارد نمایید. پس از وارد شدن، اپلیکیشن خود را در حالت آنلاین قرارداده و منتظر در خواست مسافر باشید. برای مشاهده فیلم آموزشی و روند مرحله به مرحله ی ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

نکته (3) :قبل از استفاده از تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار، اطمینان حاصل کنید که مکان یاب گوشی شما (GPS) نصب و فعال است.اگر نمی دانید چطور آن را فعال کنید، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

آموزش استفاده از تاکسی یاب سوار تاکسی برای رانندگان

امنیت سوار تاکسی برای رانندگان چگونه تامین می شود؟

تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی تلاش بسیاری برای امن کردن سفرها هم برای مسافر و هم برای راننده انجام داده است .با استفاده از فن آوری های نوین مانند GPS ،ما قادر به تمرکز بر روی ایمنی راننده قبل، در طی سفر و بعد از هر سفر هستیم.

انتخاب نکردن رانندگان ناشناس

همه مسافران باید یک حساب ایجاد کنند و نام ، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را قبل از درخواست سرویس ارائه کنند. بنابراین، هنگامی که شما یک درخواست را قبول می کنید، می دانید که در حال سوار کردن چه کسی هستید.

جهت یابی مسیر

هنگامی که مسافر مقصد خود را در تاکسی یاب و پیک سوار تاکسی مشخص کرد، به طور اتوماتیک، جهت یابی های مختلفی را برای رسیدن به مقصد مسافر، توسط تاکسی یاب سوار تاکسی به شما پیشنهاد می شود. بنابراین، شما میتوانید با خیال راحت به سمت مقصد حرکت کنید.

همیشه بر روی نقشه

داده های GPS برای هر سفر و در طول آن دایما به تاکسی یاب و پیک آنلاین سوار تاکسی ارسال می شود. بنابراین ما می دانیم که شما در حال رانندگی به کجا هستید .

سوال از شما، پاسخ از ما.

کرایه رفت و برگشت چگونه محاسبه می شود؟ 2018-05-13T21:14:15+00:00

کرایه برگشت 50 درصد کرایه رفت خواهد بود.

آیا لغو سفر هزینه ای برای مسافر دارد؟ 2018-05-13T21:13:48+00:00

بستگی به این دارد که چه زمانی درخواست لغو صورت پذیرفته است و همچنین، آیا اتومبیلی برای مشتری مربوطه ارسال شده است یا خیر؟

کرایه تغییر مسیر در طول سفر چگونه محاسبه می شود؟ 2018-05-13T21:12:56+00:00

کرایه براساس کیلومتر و ترافیک مسیر جدید محاسبه می شود.

چگونه به عنوان راننده ثبت نام کنم؟ 2018-07-25T15:18:44+00:00

شما در صورتی که شرایط مورد نظر ما را دارا باشید، می توانید فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید و سپس تصویر مدارک را در سایت بارگذاری کنید.تیم گزینش سوار تاکسی، پس از استعلام مدارک شما، حساب کاربری شما را فعال می کند.

مدت زمان قراردادهای سوار با رانندگان چه مقدار است؟ 2018-07-25T15:19:03+00:00

قرارداد حاضر، از تاریخ ورود به نرم افزار به مدت یک سال معتبر و لازم الاجراست و پس از آن، به طور خودکار به صورت سالانه تمدید خواهد شد مگر این که مجموعه سوار مایل به ادامه همکاری با کاربر نباشد که در این صورت حساب کاربری راننده توسط تیم پشتیبانی سوار تاکسی مسدود خواهد شد و این امر به منزله مخالفت با تمدید قرارداد و در نتیجه پایان رابطه قراردادی فی مابین خواهد بود.

چطور یک راننده می تواند با مسافر خود ارتباط برقرار کند؟ 2018-05-13T21:11:22+00:00

زمانی که مسافر راننده را انتخاب می کند، پس از پذیرفتن درخواست سفر،  راننده می تواند اطلاعات تماس مسافر را مشاهده کند و به مسافر مربوطه تماس بگیرد یا پیامک بدهد.

آیا یک راننده می تواند مسافر نیز باشد؟ 2018-07-25T15:19:21+00:00

بله. یک راننده می تواند از طریق نصب تاکسی یاب سوار تاکسی مخصوص مسافران و ثبت نام به عنوان مسافر، درخواست سفر نیز به رانندگان دیگر در هر زمانی داشته باشد اما در صورتی که یک فرد با مشخصات هویتی معین، همزمان به عنوان ”مسافر“ برای یک سفر درخواست ارسال نماید و همان فرد، این درخواست را به عنوان ”راننده“ قبول نماید، عمل مزبور تقلب قلمداد شده، مجموعه سوار را مجاز خواهد نمود چهار برابر هزینه سفر انجام شده به طریق فوق را از متقلب وصول نماید.

مسئولیت بسته ی ارسالی تا چه زمانی به عهده ی پیک آنلاین سوار است؟ 2018-07-25T15:19:53+00:00

تعهد سوار برای بسته ی ارسالی از سوی کاربر، تا زمان رسیدن به مقصد و تحویل به شخص تحویل گیرنده است. پیک آنلاین سوار تاکسی، بسته ی امانتی کاربر را به آدرس درج شده توسط ایشان تحویل داده و از تحویل گیرنده رسید دریافت بسته را که به امضای تحویل گیرنده رسیده است، دریافت می نماید. پس از تحویل بسته و دریافت رسید امضا شده از تحویل گیرنده، مسئولیت سوار تاکسی در قبال بسته ی ارسالی یاد شده به پایان می رسد.

برای سوالات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید و پرسش خود را ارسال کنید. پشتیبانان تاکسی یاب سوار تاکسی، آماده پاسخگویی به شما هستند.

تماس با ما

تماس با واحد پشتیبانی ورامین